Anasayfaya dön
Sosyal Medya
Hata
Hata
Neden Üye Olmalıyım

Air Rent a Car’la yolculuk etmek çok avantajlı.

Air Rent A Car’ın size sunduğu hizmet ve kampanyalar sayesinde araç kiralama deneyiminizi en iyi şekilde yaşamanızı sağlıyoruz. Türkiye’nin seçkin bölgelerinde hizmet veren Air Rent A Car’dan, kurumsal ve bireysel araç kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet alabilirsiniz.

Üyelik sistemine katıldığın zaman, geçmiş ve gelecek rezervasyonlarınla ilgili faturalarına, aktif kiralamalarına ve geçmiş rezervasyonlarına istediğin zaman ulaşabilirsin. Buna ek olarak, Air Rent A Car’dan kiralamış olduğun aracınla yapmış olduğun yolculuğun boyunca oluşan HGS bedelleri veya tarafına kesilen trafik cezalarını takip edebilme olanağını sana tanıyoruz. Üyelik sistemini kullanarak, Air Rent A Car’da hızlıca rezervasyonunu gerçekleştirebilir, böylece kolay ve çabuk rezervasyonun tadını çıkarabilmeni sağlıyoruz.

Ek güvence ve paketler sayesinde araç kiralamanızı özelleştirerek, yolculuğunuzu daha konforlu hale getirebilme imkanı sunuyoruz. Size özel araç listelemesi sayesinde, araç kiralamada sizlere daha rahat bir yolculuk sunmayı hedefliyoruz.

Üstelik Air Rent A Car’daki kampanyalar sayesinde, araç kiralamayı daha da keyifli hale getiriyoruz! Air Rent A Car üyelerine özel hazırladığımız kampanyalar sayesinde, sizlere daha avantajlı imkanlar sunabiliyoruz.